O nas

Pracownia Krawiecka SZYK Monika Jurzec
Monika Jurzec – 577 663 888
info.szyk@gmail.com
34-424 Szaflary, ul. Rola Galicowa

www.facebook.com/PracowniaSzyk
www.instagram.com/pracownia_szyk/

Pracownia krawiecka „SZYK” oferuje swoim klientom szeroki wybór strojów regionalnych jak i stylizowanych, również tych szytych na miarę. Posiadamy bogatą kolekcję strojów damskich, męskich oraz dziecięcych. Prowadzimy również wypożyczalnię strojów jak i usługi z zakresu haftu komputerowego.

Sklep

W naszym sklepie możecie Państwo znaleźć dużo inspiracji i pomysłów zaczerpniętych z kultury i sztuki góralskiej. Sprzedajemy wyroby z materiałów naturalnych (len, bawełna, wełna, skóra naturalna). Oferujemy naszym klientom pełen zakres ubrań w różnych rozmiarach. Nasze produkty są wykonywane z wysokiej jakości materiałów oraz są połączeniem kreatywności z inspiracją co daje w naszym sklepie pełen zakres możliwości.

Wypożyczalnia

Aby uelastycznić zakres naszej działalności, uaktywniliśmy wypożyczalnie strojów regionalnych i stylizowanych. W naszym sklepie mogą państwo wypożyczyć ubrania wiedząc, że są wcześniej starannie przygotowane – koszule są wykrochmalone, spódnice uprasowane a jeśli zachodzi potrzeba, dopasowujemy ubiór do sylwetki klienta. W związku z prowadzonym zakładem krawieckim nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo.

Haft Komputerowy

Haft komputerowy stanowi wykładnią część naszej firmy. Posiadamy hafciarki komputerowe typu przemysłowego, dzięki którym uzyskujemy wysoką jakość haftu. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę haftu na odzieży wierzchniej, ręcznikach, kompletach pościelowych jak i wyrobach skórzanych. Współpracujemy z profesjonalnymi projektantami haftów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *